Přírodní ingredience

Na obalech vybraných výrobků se nově můžete setkat s tvrzením “S přírodními ingrediencemi”*. Toto tvrzení znamená, že výrobek neobsahuje umělé látky. Takový výrobek prochází složitou analýzou, kdy je každá jeho ingredience posuzována dle interního dokumentu, který se shoduje s požadavky ISO Standardu 19657 : 2017.  Máte tedy jistotu, že výrobky s tímto označením obsahují skutečně přírodní ingredience.  

Vyzkoušejte například naše BIO polévky, které jsou označené ikonkou “S přírodními ingrediencemi”. Obal našich BIO polévek je navíc plně recyklovatelný.  

Maggi přírodní ingredience

*Přírodní ingredience: jednotlivé ingredience byly posuzovány podle interního Nestlé dokumentu, jehož požadavky na označení „přírodní“ se shodují s požadavky ISO Standardu 19657 : 2017. 

Ingredience, které znáte

Některé naše výrobky jsme označili také ikonkou „Z ingrediencí, které znáte“ nebo tvrzením „Clean Label“, které je možné přeložit do češtiny jako „Čisté složení“. Obě tvrzení znamenají, že v našich výrobcích nepoužíváme umělá zahušťovadla ani umělé přísady. V jejich složení tak můžete najít pouze suroviny, které dokonale znáte z vlastní kuchyně.